Konec podvodným prodejcům ojetých automobilů

Již řadu let sledujeme dění na našem trhu v sekci prodeje ojetých automobilů. Ojeté vozy u nás často bývají doslova pastí, do které je velice snadné se chytit a bez značné finanční ztráty z ní není cesty ven.

Již máme dost stočených kilometrů, falešných servisních knížek, automobilů po těžké havárii, které prodejci nabízejí jako nehavarované a podobných výmýslů, díky kterým se prodejci často obohacují na úkor neštěstí slušných občanů.

Jsme skupina profesionálů ve svém oboru, naši smluvní partneři jsou experti na havárie, letití mechanici, výkupčí i prodejci. Všichni máme bohaté zkušenosti s nekvalitními vozy na našem trhu a rozhodli jsme se s tím začít bojovat pomocí profesionálních kontrol.

Už nemusíte mít obavy

Vámi vybraný vůz v místě koupě kompletně prověříme a na místě se dozvíte zda se vyplatí vůz pořídit, či zda se raději poohlédnout po jiném. Jsme schopni Vám v případě, že se pro vůz rozhodnete, již na místě definovat možné náklady na opravy vozu, kterým se v brzké budoucnosti nevyhnete. Na úkor zjištěných závad jsme ve 100% našich kontrol schopni vyjednat u prodejce lepší prodejní cenu.

Veškeré zjištěné údaje mají pouze informační charakter a mají pomoci k lepšímu rozhodnutí.

Veškerá odpovědnost nadále leží na prodejci vozu.