Kompletní prohlídka vozu před koupí

Profesionální kontrola vozu vám často ušetří řadu starostí, s kterými se při koupi a po koupi ojetého vozu často lze setkat. Především to jsou starosti v podobě finančních nákladů na nečekané opravy nekvalitního ojetého vozu, reklamace skrytých vad, kolem kterých prodejci úspěšně kličkují, či nepříjemné zjištění o temné minulosti vozu. Nemusíme odhalit vše, mnohdy to na místě ani nelze, ale vždy se snažíme zjistit maximum.

Celkovou kontrolu vozu provádíme s maximálním zájmem a vždy stojíme na vaší straně. Cena kontroly je přijatelná a zatím vždy se nám na úkor zjištěných nedostatků vozu podařilo na místě s prodejcem vyjednat slevu převyšující cenu kontroly.

Financování vozu

Spolupracujeme s řadou prvotřídních makléřů, kteří den co den pomáhají lidem najít nejvýhodnější způsoby financování jejich nového vozu. Pomůžeme i vám.

Pokud si přejete využít služeb odborníků a nepřeplácet tak zbytečně financování na vysokých úrocích, kontaktujte nás. Zašlete nám emailem požadavek o kalkulaci financování vybraného vozidla a obratem vás bude kontaktovat makléř s upřesňujícími dotazy.

Opravy vozů

Nemáte vybraný servis? Postaráme se o servis vašeho vozu za přijatelné ceny a v prvotřídní kvalitě. Spolupracujeme s ověřenými servisy po celé Praze. Vůz u vás vyzvedneme, předáme vám kalkulaci nákladů na opravu a po jejím odsouhlasení vůz opravíme a následně vám jej dovezeme domů.

Pro naše klienty máme na veškeré náhradní díly a servisní práce slevu ve výši 10%.

Dovoz vybraného a prověřeného vozu až do domu, zajištění administrace

Nemusíte nikam jezdit, nic zajišťovat, my se o vše postaráme. Vybereme vůz dle vámi zadaných požadavků, vůz na místě překontrolujeme a budeme vás kontaktovat s výsledkem. Pokud se vůz rozhodnete zakoupit, vyřídíme veškerou administrativu a vůz vám přivezeme přímo k vám domů.

Cena této služby je vždy individuální, vychází z ceny prohlídky vozu, počtu prověřovaných vozů a z nákladů na pokrytí administrativy a přepravy. Většinou se jedná o příplatek ve výši 4.000 Kč k ceně za kontrolu vozu.

Pojištění vozidel

Zajistíme vám ke koupi ojetého automobilu i výhodné pojištění vozidel dle nejlepších tržních nabídek. Neváhejte a nechte si od nás sestavit nabídku na pojištění.

Zašlete nám emailem požadavek o kalkulaci pojištění vybraného vozidla a obratem vás bude kontaktovat makléř s upřesňujícími dotazy.

Kontrola vozů v Německu

Vybrali jste si vůz v Německu a chcete jej tam před koupí zkontrolovat?
Dovozci si za dovoz vozu ze zahraničí běžně účtují částky převyšující 10 tisíc korun. V našem případě sice pojedete do Německa spolu s kontrolorem i vy, nicméně i toto vnímáme jako výhodu. Budete osobně znát vozidlo i jeho minulost než jej koupíte a pomůžeme vám s vyřízením potřebné dokumentace v Německu.